У парламенті Великобританії підтримали передачу Україні літаків-перехоплювачів для боротьби з крилатими ракетами рф

НАТО має зробити все щоб допомогти Україні

Депутати британського парламенту з різних політсил схвально висловились щодо можливості постачання Україні американських літаків-перехоплювачів.

Такий висновок опублікувало видання Guildhall по результатам спілкування з британськими депутатами щодо передачі Україні американських літаків типу F-15e, F-16 та інших західних перехоплювачів, необхідних для протидії крилатим ракетам рф, які оперують на малих висотах та невидимі для української системи ППО.

Зокрема, депутат від Консервативної партії Великобританії сер Роджер Гейл двічі відповів ствердно на питання як щодо підтримки постачання Україні західних літаків-перехоплювачів, так і необхідних для протидії крилатим ракетам систем протиракетної оборони.

У свою чергу, представник Лейбористської партії, парламентар Кріс Браян, відповідаючи на запитання чи підтримує депутат необхідність передачі Україні літаків F-15e та F-16, також озвучив позицію підтримки.

«Я підтримую надання Україні всього, що необхідно для відбиття варварського нападу Путіна», – заявив він.

Член Палати Лордів парламенту Великобританії, лорд Мехнад Десаї також заявив про власну підтримку щодо передачі Україні авіації та необхідних систем протиракетної оборони для боротьби з російськими крилатими ракетами.

«Звісно. Моя позиція полягає у тому, що НАТО має зробити все, що може, щоб допомогти Україні», – зазначив британський лорд.

Раніше керівник Центру оборонних реформ, координатор міжвідомчої платформи протидії гібридним загрозам, яка здійснює свою діяльність у рамках співробітництва Україна-НАТО, Олександр В. Данилюк сказав, що керовані крилаті ракети, які використовують зс рф для ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури України, є ефективними, оскільки оперують на малих висотах і невидимі для української системи ППО. За його словами, країни Заходу мають передати Україні літаки типу F-15e, F-16 чи інші західні перехоплювачі для ефективної протидії ударам російськими крилатими ракетами.

*

Top