Необхідно провести розслідування причин навмисного створення енергозалежності Німеччини від росії, – депутат Бундестагу
Депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер

На його думку, залежність формувалась канцлерами Шредер та Меркель протягом 16-20 років

Енергетична залежність Німеччини від росії була створена навмисно. Таку думку у коментарі Guildhall висловив депутат Бундестагу від ХДС/ХСС Родеріх Кізеветтер.

«Ця залежність була навмисно сформована канцлерами Шредер та Меркель протягом останніх 16-20 років. Ми повинні розслідувати причини, чому ми відмовили багатьом іншим постачальникам, зокрема, з Норвегії, Нідерландів, Алжиру та інших країн. Чому ми не будували LNG-термінали замість закупівлі російського газу? Необхідно розслідувати, чому навмисно створювалася ця енергетична залежність», – заявив політик.

«І це моє завдання як політика пояснити німцям, що великі рахунки в їх платіжках, це не результат війни, а результат навмисних дій російських політиків, залучених у енергетичний сектор і націлених на знищення енергетичної незалежності Німеччини», – підсумував депутат Бундестагу.

У свою чергу, у Міністерстві економіки та захисту клімату Німеччини вважають, що для досягнення енергетичної незалежності Німеччини від постачання газу з росії необхідні загальнонаціональні зусилля як на рівні федерального уряду та місцевої влади, так і на рівні приватних компаній та домогосподарств. До 2024 року рівень споживання російського газу Німеччиною можна скоротити до 10%.

*

Top