ГПУ завела дело на Пашинского

Расследовать будет СБУ

Генеральная прокуратура поручила Службе безопасности Украины расследовать возможные угрозы главы комитета Верховной Рады по вопросам нацбезопасности и обороны депутата Сергея Пашинского («Народный фронт») в адрес секретаря комитета, — сообщил генпрокурор Юрий Луценко.

«Заявление секретаря комитета ко мне поступило, зарегистрировано уголовное производство», — отметил Луценко.

Напомним, секретарь комитета Верховной Рады по вопросам нацбезопасности и обороны Татьяна Блистив подала в прокуратуру заявление на Пашинского, который якобы угрожал ей и ее семье убийством. Отмечалось, что соответствующие данные внесены в Единый реестр досудебных расследований.

Ранее нардеп Евгений Мураев подавал заявление в Генпрокуратуру с просьбой открыть дело против Пашинского по подозрению в заведомо ложных сообщениях о преступлении.

Напомним, Луценко назначил Горбатюка начальником управления спецрасследований.

комментария;

  1. Василь said:

    Ворон-ворону… А коли ж посадка за розбій і каліцтво чоловіка на дорозі? НЕ В І Р Ю!

  2. салман said:

    Пашинський то є знаний вбивця ! українці пам’ятають як воно стріляло у людину і брехало , що людина його вдарила і він вже коли впав тоді вистрілив у порядку самозахисту ! Слідство спростувало ту брехню, він вистрілив перший , а людина вдарила того вбивцю після пострілу у порядку самозахисту , але той БАНДИТ так і залишився непокараний ! БО ВОНО «НАРДЕП», А ЛЮДИНА ТО Є БИДЛО У ЯКОГО ЦЯ НЕЛЮДЬ МАЄ ПРАВО СТРІЛЯТИ БЕЗКАРНО !!! ОСЬ І ВСЯ «РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ » , ОСЬ І ВСЯ «ДОРОГА У ЄВРОПУ», ОСЬ І ВСІ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ » ! ОСЬ І ВЕСЬ ПАШИНСЬКИЙ — НЕЛЮДЬ І ВБИВЦЯ , ЯКИЙ ГОТОВИЙ СТРІЛЯТИ І ВБИВАТИ ЛЮДЕЙ ! А те, що СБУ буде розслідувати ….. за чотири роки після Майдану НІ ОДНОГО ВБИВЦЮ МАЙДАНІВЦІВ, НІ ОДНОГО ЧИНОВНИКА БАНДИ ЯНУКОВИЧА НЕ ЗАСУДИЛИ , БО ВОНИ — ОДНА БАНДА З НИНІШНЬОЮ ВЛАДОЮ ! А ЩО СТОСУЄТЬСЯ ПАШИНСЬКОГО — ЦЯ НЕЛЮДЬ ЩЕ ДОВГО БУДЕ ПИТИ КРОВ З ЛЮДЕЙ !

*

Top