5 словників для поліпшення англійської

На правах реклами

Для сучасних людей, які опановують англійську, найкориснішими помічниками є онлайн-словники. Деяким вони допомагають вивчити сотню слів, достатніх для порозуміння в аеропорту, кафе чи готелі. Комусь вистачає рівня B1-B2. А є люди, які вдосконалюють свою англійську все життя. Пропонуємо добірку найкращих онлайн-словників, які стануть у пригоді на будь-якому етапі навчання.

Такі різні словники  

Словники бувають монолінгвальними (одна мова) і білінгвальними (дві мови). Перші дають визначення слова, другі – переклад. І ті, й інші важливі, але їхнє використання залежить від методики і мети навчання. Коли ви наближаєтеся до рівнів B2 і C1, двомовні словники не зможуть допомогти розкрити все багатство англійської лексики. Саме тому в нашій добірці – переважно монолінгвальні (тлумачні) словники.

Oxford Dictionary  

Оксфордський словник – це зразок якості. Словник містить понад 600 000 статей та продовжує традиції відомого університету. Серед його переваг – величезна кількість прикладів вживання слів. Тут ви знайдете ідіоми та фразові дієслова, а також британське й американське звучання слів. Усі статті складено професійними лексикографами, тому ви можете повністю довіряти знайденим визначенням.

Cambridge Online Dictionary 

Естафету приймає Кембридж! Так само, як століттями точаться суперечки, який із двох університетів кращий – Оксфорд чи Кембридж, не можна впевнено сказати, який із онлайн-словників зручніший. У словнику Кембриджа ви побачите маркування C1, B2 та інші, які показують рівень складності слова. Також, тут є тезаурус – синоніми, антоніми та приклади їхнього використання. Ця особливість допоможе вивчати відтінки означень і краще розуміти мову загалом.

Collins Dictionary 

Ще один авторитетний словник. У Collins Dictionary ви знайдете короткі відео з демонстрацією вимови від британських та американських носіїв. Статті дуже великі, з різноманітною інформацією, включаючи частоту використання слова в різні роки. Платформа також пропонує різні інструменти вивчення мови, зокрема вікторини та квізи. Словник Коллінза – одна з найкращих платформ для учнів, але також буде корисна перекладачам і викладачам.

Word Up Application

Ми не могли не включити в нашу добірку мобільний застосунок. Ми вибираємо Word Up. Хоча словник і показує переклад, він більше монолінгвальний. Програма пропонує вивчати лише важливі слова, хоча у його бібліотеці понад 20 000 словникових карток. У кожній статті ви знайдете кілька цитат та уривки з YouTube відео з прикладами вживання слів. Також у кожній статті наведено синоніми та пояснення, чим слово, яке ви шукаєте, відрізняється від близьких за значенням слів.

Google Dictionary 

Словник Google – один із найвідоміших. Завдяки йому ви легко знайдете переклад слова на кілька десятків інших мов. Однак у Google-перекладачі є й низка інших функцій. Так, під полем для введення можна побачити тлумачення слів та приклади їхнього вживання. Цей сервіс буде корисним для початківців.

Висновок

Іноді велика кількість словників не пришвидшує, а навпаки уповільнює процес навчання. Краще користуватися надійними та перевіреними платформами, які допоможуть поринути у тонкощі мови та згодом почати нею думати. Проте одними словниками не вийде обійтися. Онлайн курс англійської мови – необхідний додаток до самонавчання. Вміле поєднання різних інструментів дасть змогу досить швидко опанувати мову, щоб поліпшити ваші життя і перспективи.

*

Top