Печерський суд відправив заступника голови АРМА Павленка під домашній арешт і відсторонив від посади (ВІДЕО)

Суддя Печерського районного суду у місті Києві Сергій Вовк прийняв рішення обрати запобіжний захід стосовно заступника голови АРМА Володимира Павленка у вигляді домашнього арешту і відсторонив його від посади на два місяці.

Про це стало відомо в ході судового засідання 29 липня 2021 року.

«Суд постановив задовольнити клопотання старшого слідчого Державного бюро розслідувань про застосування домашнього арешту відносно підозрюваного Павленка Володимира Павловича задовільнити частково. Застосувати запобіжний захід строком до 24 вересня 2021 року у період часу з 23 години до 6 ранку наступної доби», – було оголошено під час засідання.

Павленко привів в судове засідання двох поручителів, які запевняли суд, що гарантують присутність Павленка на всіх подальших судових засіданнях.

Сам Павленко заявив, що вважає себе невинним. Він попросив суд не застосовувати стосовно нього домашній арешт, аргументуючи це тим, що він чудовий менеджер і утримує двох дітей, безробітну дружину та батьків-пенсіонерів. Адвокат Павленка пояснив, що родина залишиться без засобів на існування – зарплати близько 60 тисяч гривень.

Натомість представники ДБР у суді підкреслили, що мова йде про особливо тяжкий злочин, і підозрюваний може впливати на свідків та знищувати докази.

Нагадаємо, 27 липня 2021 року слідчі Державного бюро розслідування (ДБР) вручили топ-посадовцям АРМА підозри за статтею про привласнення майна в особливо великих розмірах.

Підозри  за ч. 5 ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою) були вручені шістьом особам в рамках кримінального провадження №42020000000002497 стосовно дій чиновників АРМА, яке ДБР почало розслідувати 24 грудня 2020 року. Дане провадження Офіс генерального прокурора об’єднав із іншою справою – №62021000000000149 від 17.02.2021.

За даними правоохоронців, керівництво установи вступило у змову і незаконно заволоділо майном, яке знаходилося під контролем АРМА. Мова йде про кошти у сумі близько $400 тис., на які було накладено арешт судом, та передано в управління АРМА.

Як писали ЗМІ, підозри були вручені т. в. о. голови АРМА Віталію Сигидину, заступнику голови АРМА Володимиру Павленку, начальнику Відділу моніторингу ефективності менеджменту активів АРМА Вахтангу Бочорішвілі, адвокатам Денису Сердюку та О. Д. Сєрокуровій (ймовірні співорганізатори схеми) та Ігорю Королю (підставна особа, якій АРМА перерахувала $400 тисяч).

Також повідомлялось, що ДБР визнало потерпілим у справі про незаконне привласнення 400 тисяч доларів київського бізнесмена Сергія Кісільова. Натомість Кісільов не визнає себе потерпілим, позаяк потерпілою у даній справі є держава Україна, а $400 тисяч були незаконно перераховані Ігорю Королю із рахунку державної установи.

*

Top