Гройсман показал школу будущего

Обучение будет переплетено с игрой

В Министерстве образования и науки представили инновационные решения для образовательного пространства, — сообщил премьер-министр Владимир Гройсман.

Школьникам предложат новую мебель и оборудование – парты и стулья, которые формируют правильную осанку, интерактивные доски, яркие цвета и рисунки на стенах.

Гройсман отметил, что все инновации яркие и технологичные, с их помощью обучение будет тесно переплетено с игрой.

Напомним, в Киеве объявили незаконным сбор денег в школах.

комментария;

  1. Микола Аверін said:

    У становленні нової української школи цивілізованим суспільно-педагогічним формуванням ніщо. ні нові меблі. ні тим паче кольорові стіни, не замінить живої потреби молодої особистості у психологічно-педагогічному моделюванні повноцінних, життєво оптимістичних відносин між усіма учасниками навчально-виховного процесу. Така Модель нами розроблена та успішно апробована протягом 12-річного експерименту в умовах реальної школи в Україні, який приніс видатні педагогічні результати. Це — Метод самоорганізації особистості, який Міністерство освіти і науки України заблокувало через відмову його автора від участі у корупційному способі його так званого грифування з метою донесення до широкого освітнього загалу.

  2. Микола Аверін said:

    До цього слід додати, що у 2002 році наша Модель стала переможницею Всеукраїнського конкурсу: Наказ №112 від 18.02.2002 року МОН України «Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Запорізька область». Нами підготовлено та видано на власний кошт унікальний навчально-методичний посібник «Метод самоорганізації особистості у школі», (2011, 320 с.). який МОН України проігнорувало.

*

Top